قوانین استفاده :

 

به طور کلی ورود کاربران به پلتفرم فوبورو و استفاده از خدمات آن مانند ساخت حساب کاربری و ثبت سفارش کالا به منزله آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین فوبورو می باشد همچنین قوانین فعالیت وبسایت با توجه به شرایط روز به روز رسانی شده و کاربر می بایست در هر بار استفاده از خدمات از قوانین اطلاع یابد.

 

تعاریف :

 

مشتری یا کاربر : هر شخص حقیقی یا حقوقی که در وبسایت فوبورو ثبت نام و ایجاد حساب کاربری نماید و ثبت سفارش کالا انجام دهد در تعریف مشتری یا کاربر می باشد.

 

فروشنده : در پلتفرم فوبورو دو نوع کلی فروشنده وجود دارد:

 

1 – فوبورو به عنوان فروشنده برخی از محصولات می باشد که تحت برند و تولید انحصاری فوبورو در سایت عرضه می گردد.

 

2 – تولید کننده و تامین کننده گان حقیقی و حقوقی که محصولات تحت برند خود را در سایت فوبورو عرضه و به فروش می رسانند.

 

گارانتی محصولات : ضمانت کالا های عرضه شده در فوبورو بر عهده فروشنده آن محصول می باشد لذا در صورت نیاز به استفاده از گارانتی می بایست به شرکت تولید کننده محصول مراجعه نمود که در این راستا فوبورو جهت انجام تعهد داده شده فروشنده نیز پیگیری های لازم را خواهد داشت .

 

پرداخت اقساطی : در فوبورو پرداخت وجه سفارش به 3 صورت انجام می پذیرد 1- پرداخت آنلاین 2 – پرداخت کارت به کارت 3- پرداخت آنلاین اقساطی که در این روش مشتری می بایست ابتدا به سایت شرکت همکار فوبورو که تامین مالی فروش اقساطی را انجام می دهد مراجه نماید و پس از کسب اطلاعات لازم و ثبت نام نسبت به دریافت اعتبار اقدام نمایید و سپس از طریق روش اقساطی خرید خود را نهایی نمایید.

 

سیاست محرمانگی :

 

فوبورو خود را متعهد میداند که نسبت به تمامی اطلاعات شخصی خریداران و فروشندگان کالا در حد توان حفظ و نگهداری نمایید .همچنین تمامی اطلاعات مندرج در سایت اعم از تصاویر ، مشخصات ، بررسی و تحلیل ، کالا ها تحت اختیار فوبورو می باشد و هر گونه استفاده تجاری و شخصی منجربه پیگرد قانونی می شود.

 

نمایندگی فوبورو :

 

فوبورو هیچ گونه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در سطح کشور نداشته و فروش محصولات صرفا از طریق وبسایت www.foboro.com انجام می پذیرد .ضمن آگاهی از این موضوع هر گونه سو استفاده احتمالی را با روابط عمومی فوبورو در میان گذاشته و در ارایه خدمات با کیفیت ما را همراهی نمایید.

هفت روز هفته، همراه و پشتیبان شما هستیم 0 2 1 – 7 7 1 3 1 6 9 2

فروشگاه اینترنتی فوبــورو | مرجع تخصصی مبلمان اداری و منزل
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0